Stowarzyszenie Elektroradiologii

 

 

Witamy Państwa,

        Radiologia Wspólna Sprawa  2018 to już kolejne nasze  radiologiczne sympozjum naukowo-szkoleniowe, zapraszamy Państwa w dniach 17-18 listopada 2018r. do stolicy Podkarpacia – Rzeszowa, aby połączyć przyjemne - wspólne spotkanie z pożytecznym - zdobywaniem wiedzy.

Radiologia Wspólna Sprawa” to sympozjum naukowe organizowane cyklicznie od 2012 r. początkowo w Krakowie, a obecnie od 2015r. w Rzeszowie. Inicjatorem RWS był i jest Pan Prof. Andrzej Urbanik, Kierownik Katedry Radiologii UJ, Kierownik Katedry Radiologii URz oraz Prezes Zarządu Głównego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Sympozjum ma na  celu  poszerzenie specjalistycznej wiedzy przeznaczonej dla kadry techników, licencjatów i magistrów elektroradiologii, inżynierów, fizyków medycznych,  jak również osób będących w trakcie zdobywania wiedzy na kierunku Elektroradiologia URz oraz MSCKZiU, ale także lekarzy z Zakładów/Pracowni RTG, MR, TK, Pracowni Radiologii Zabiegowej. RWS ma również za zadanie naukową integracje środowiska radiologicznego. Od 2015r. Radiologia Wspólna Sprawa odbywa się w Rzeszowie na Uniwersytecie Rzeszowskim i cieszy się dużym zainteresowaniem, mamy nadzieję, iż podobnie będzie w tym roku i spotkamy się w licznym gronie.

W związku z wykonywanymi procedurami z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej  oraz koniecznością śledzenia bieżących zmian zarówno, jeśli chodzi o zdobycze nauki, jaki i techniki udział w tym sympozjum będzie dla nich ważnym doświadczeniem. Wpłynie na kształtowanie odpowiednich kierunków rozwoju radiologii z korzyścią  dla diagnozowanych pacjentów.

 

       Koszty uczestnictwa:

 

Opłaty w I terminie do 30 października 2018.r.

- uczestnictwo - 200zł,

- kolacja - 60 zł.

 

Opłaty w II terminie po 30 października 2018.r.

uczestnictwo - 230zł,

- kolacja - 60 zł.

 

Członkowie Stowarzyszenia Elektroradiologii po opłaceniu składek członkowskich dokonują wpłat zgodnie z informacją przesłaną na e-mail oraz zawartej na stronie SE - przeznaczonej dla Członków Elektroradiologii .

 

 

Link do rejestracji na RWS2018

 

 

Pełny program spotkania.

 

 

 

 

 


RWS Program 17-18.11.2018 e.pdf

 

 

 

Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem.